دانلود فیلم گرگ وال استریت زبان اصلی به همراه زیرنویس فارسی

دانلود فیلم گرگ وال استریت زبان اصلی به همراه زیرنویس فارسی

فیلم گرگ وال استریت

خلاصه داستان فیلم The Wolf of Street 2013:

داستان فیلم براساس یک داستان واقعی ساخته شده است و درمورد یک دلال سخت کوش است که حدود دهه 80 وارد بازار سهام آمریکا می شود و کار خود را در وال استریت شروع می کند. از بخت بد او مجوز او در روز دوشنبه سیاه به او داده می شود که در آن روز بازار ریزش بدی را تجربه می کند و مجبور می شود کارش را ترک کند اما دوباره به عنوان تامین کننده سهام کم ارزش وارد بازار می شود.

در این گوشه اقتصاد، کلاهبرداری به وفور دیده می شود و جوردن بلفورت سعی می کند با سوار شدن در این موج ثروتمند شود. گرگ وال استریت، روایتی داستانی از زندگی یک دلال سهام نیویورکی است که از همکاری در رسیدگی به پرونده کلان عدم شفاف سازی مالی اجتناب می‌کرد.

جردن بلفورت یک کارگزار سهام پنی در لانگ آیلند است که به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران و کلاهبرداری گسترده در اوراق بهادار دهه ۱۹۹۰ که شامل فساد گسترده در وال استریت و در سیستم بانکداری یکپارچه و نفوذ جنایتکاران به مدت ۲۲ ماه زندانی شد. او از او در بین همکارانش از بالاترین سطح هوش هیجانی در بازارهای مالی برخوردار است که همین صفت او باعث شده خیلی از افراد تحت تاثیر وی قرار بگیرند، البته بازی عالی دیکاپریو و نقش آفرینی وی خالی از لطف نیست.

 

جوایز و افتخارات:

نامزد 5 جایزه اسکار. همچنین 38 بار کسب جایزه و 173 بار نامزدی برای جوایز و عدم موفقیت در کسب آن جوایز. جزئیات بیشتر

 

معرفی این فیلم در IMDB

Based on the true story of Jordan Belfort, from his rise to a wealthy stock-broker living the high life to his fall involving crime, corruption and the federal government.

 

بازیگران : Jonah Hill , Leonardo DiCaprio , Margot RobbieMatthew , McConaughey

کارگردان : Martin Scorsese

نویسنده : Terence Winter , Jordan Belfort

امیر درویشی

Website:

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *